O nás

  Z NAŠÍ HISTORIE

  Vše začalo, jak to tak bývá, vlastně náhodou. Stačil jeden dobře adresovaný dopis s nabídkou, na základě které se dostavila myšlenka na vybudování autorizovaného servisu a salonu renomované značky Hyundai.

  A tak vznikl Hyundai Pardubice, který provozuje společsnto SERVICE CENTER s.r.o., a protože hlavním záměrem bylo poskytování služeb se zaměřením na kvalitu a šíři nabízených služeb, byla zakoupena také špičková čistící jednotka na filtry pevných částic a katalyzátory.

  Záhy se tak zrodila myšlenka nabídnout její služby nejen zákazníkům autoservisu Hyundai, ale také širokému portfoliu partnerů a nakonec poskytnout tuto službu po celé ČR formou expresního čištění DPF filtr.

  A teď jsme v osučasnosti, kdy disponujeme certifikovaným procesem čištění DPF filtrů i katalyzátor, provádíme kamerovou kontrolu a zajišťujeme také montáž a demontáž DPF filtrů, k čemuž využíváme kapacity naši plně vybavení autorizované autodílny, DPF tak k nám můžete buď poslat pomocí dopravní služby nebo k nám přijet s celým vozem a my se o vše postaráme.

  Spolupracujeme také se sítí prodejen autodílů a autopříslušenství AUTO SLAVÍČEK, na jejichž pobočkách v Chrudimi, Hlinsku, Kolíně, Přelouči, Hradci Králové, Poličce a Novém Měste na Moravě můžete zakázku podat a zde si ji také vyzvednout. Pro partnery AUTO SLAVÍČEK poskytujeme svozovou službu přímo na jejich dílnu.

  Doufáme, že i Vás budeme moci přesvědčit o kvalitě naší práce a garancích s ní spojených.

  • Certifikovaný proces čištění
  • Zcela ekologické
  • Garance regenerace filtrů
  • Fotodokumentace v ceně
  • Svozová express služba
  • Protokol o tlakové zkoušce

  Od roku 2019 provádíme čištění všech druhů filtrů pevných částic, které se nazývají anglickou zkratkou DPF (diesel particulate filter) nebo francouzskou FAP (filtre à particules). Provádíme výhradně čištění horkou vodou za vysokého tlaku s předchozí aplikací ekologicky šetrného chemického přípravku.

  Pouze touto technologií je filtr pevných částic vyčištěn kvalitně a bez rizik poškození. Důrazně proto varujeme před čištěním vypalovaním za vysoké teploty, pouze chemicky nebo dokonce vytloukáním. Takové metody nevyčistí filtr dokonale nebo ho mohou dokonce zcela zničit.

  Dosavadní praxe nám dovolila zdokonalit proces čištění a garantovat tak výsledek obnovení původní spolehlivé funkce DPF filtru.

  Upozorňujeme, že je důležité zkontrolovat čistotu katalyzátoru v případě, že DPF je ve stavu, který vyžaduje přímo čištění. Pokud je katalyzátor zanesený, důrazně doporučujeme jeho vyčištění, které rovněž provádíme. Na místě je v takovém případě i kontroly lambda sondy.

  Čištění katalyzátoru je poměrně málo známým faktem. Oproti zaneseným DPF filtrům je ucpaný katalyzátor poměrně vzácný, ale na rozdíl od DPF u něj neprobíhá přímo řízena regenerace (jako u správně fungujícího DPF), a je tak odkázán na správný způsob jízdy, fungující spalování a kvalitní palivo.

  Jeho postupné zanášení se projeví jak ztrátou výkonu, tak zvýšením emisí oxidu uhelnatého či nebezpečných uhlovodíků. Důležité je ale zmínit, že čištění katalyzátoru by se mělo provádět vždy s čištěním DPF, neboť stavy obou komponent spolu úzce souvisí a pokud se ponechá katalyzátor v nevyčištěném stavu, hrozí velmi rychlá degradace již vyčištěného DPF.

  OBJEDNEJTE SI EXPRESNÍ ČIŠTĚNÍ DPF A KATALYZÁTORŮ

  S garancí kvality a zárukou 3 roky