Dynamická výměna převodovkového oleje

  PŘEHLÍŽENÁ A PŘITOM TOLIK POTŘEBNÁ

  Prevence mechanického opetřebení převodovek, prodlouží životnost a předchází náhlému totálnímu selhání

  Automatická převodovka patří ke konstrukčně nejsložitejším prvkům celého automobilového průmyslu. Je vysoce náročná na přesnost výroby a chytrý návrh konstrukce. To je důvodem, proč tzv. automaty vyrábí jen málo automobilových výrobců a přenechávají je specializovaným firmám, kterých je však na celosvětovém trhu jen několik.

  Automatická převodovka je tak poměrně drahým a přitom pro chod vozidla naprosto zásadním dílem, jehož porucha často způsobí úplné odstavení automobilu. Navíc dlouhodobé přehlížení potřeb automatické převodovky může vést k její náhle a fatální poruše, kdy řešením je výhradně výměna celého dílu, která často bývá ekonomicky zcela nerentabilní.

  Pro chod mechanických prvků s velmi malou vůlí a velmi vysokými nároky na únostnost torze a celkového zatížení je důležité správné chlazení a předcházení přehřátí. To je úkolem převodovkového oleje. Ten je pro chod většiny automatických převodovek naprosto zásadní.

  Bohužel je jeho výměna často zcela přehlížena. Zatímco většina řidičů si uvědomuje důležitost pravidelné výměnu motorového oleje, o převodovkovém často nikdy neslyšeli. Na trhu se v současnosti objevují i tzv. “suché” převodovky, které vedou k plošnému dojmu, že v auomatických převodovkách zkrátka olej není potřeba. Opak je pravdou a dokonce i některé převodovky deklarované jako “suché” olejovou náplň mají a její výměna je předepsána výrobcem převodovky (například Getrag), nikoliv již však výrobcem daného automobilu, který se snaží deklarovat, že právě jeho vozidlo je prakticky bezúdržbové.

  Ceník výměny převodovkového oleje

  Vážení zákazníci. Výměnu převodovkového oleje účtujeme individuálně, podle modelu vašeho vozidla. Obvyklý rozsah ceny je 9.500,- až 16.000,- Kč včetně DPH.

  Pro konkrétní cenu nám prosím zavolejte na 468 001 003 nebo vyplňte níže uvedený formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

  • Prodlouží životnost převodovky
  • Brání náhlému selhání
  • Snižuje spotřebu paliva
  • Snižuje hlučnost

  Tuto službu nelze objednat na eshopu

  Pro objednání vyplňte formulář nad tímto sdělením. Děkujeme za pochopení.

  EXPRESS SERVIS 24

  Služby provádíme nejpozději do 24 hodin

  Z NAŠÍ DALŠÍ NABÍDKY

  Profesionálních služeb za dostupné ceny

  Provádíme autoservis vozů všch značek. Jsme autorizovaný servis s vysokou kvalitou prováděné práce, kterou můžete mít za velmi dobrou cenu. Nabízíme také kompletní služby pneuservisu. Prodáváme také originální i alternativní autodíly za velmi dobré ceny.
  od 800,- // ZÁKLADNÍ CENA 3h // ČAS DOKONČENÍ
  Snížil se výkon vašeho motoru? Máte problémy se zatékáním do interiéru vozidla nebo zvýšeným pronikáním hluku? Potřebujete vyhledat prasklinu výfuku? Pak je pro vás řešením naše služba vyhledání úniků a netěsností.