Services

  Provádíme autoservis vozů všch značek. Jsme autorizovaný servis s vysokou kvalitou prováděné práce, kterou můžete mít za velmi dobrou cenu. Nabízíme také kompletní služby pneuservisu. Prodáváme také originální i alternativní autodíly za velmi dobré ceny.
  od 9500,- // běžná cena 4h // čas dodání
  Ochrání automatickou převodovku před oepotřebením a rizikem náhlého selhání. Snižuje spotřebu paliva a hlučnost.
  od 1999,- // běžná cena 4h // čas dodání
  Snížení emisí, zvýšení výkonu a zlepšení chodu vašeho motoru. Zanášení karbonu ohrožuje prakticky všechny typy spalovacích motorů. Rychle a za dobrou cenu. Dopřejte vašemu motoru očistnou lázeň.
  od 4500 // běžná cena 24h // čas dodání
  Provádíme moderním způsobem pomocí vysokého tlaku horké vody při současném použité ekologicky nezávadných aditiv na bázi enzymů. Díky této certifikované metodě dosahujeme nejvyšších úrovní odstranění sazí u filtrů pevných částic a mikročástic z katalyzátorů.
  od 300,- // běžná cena 3h // čas dodání
  Naše technologie umožňují provést vyčištění i nejmodernějších vstřikovacích systému typu piezo nebo vysokotlakých common rail.
  V naší dílně provedeme demontáž a montáž vstřiků i EGR.
  500 // běžná cena 5h // čas dodání
  Velmi účinné a přitom šetrné nejen automobilových dílů. Poradí si s usazeninami v každém i jinak nedostupném místě. Ultrazvukové čištění nebízíme pro předměty do velikosti 29x15x12 (šxdxv).