Services

  od 1999,- // běžná cena 4h // čas dodání
  Snížení emisí, zvýšení výkonu a zlepšení chodu vašeho motoru. Zanášení karbonu ohrožuje prakticky všechny typy spalovacích motorů. Rychle a za dobrou cenu. Dopřejte vašemu motoru očistnou lázeň.
  od 4500 // běžná cena 24h // čas dodání
  Provádíme moderním způsobem pomocí vysokého tlaku horké vody při současném použité ekologicky nezávadných aditiv na bázi enzymů. Díky této certifikované metodě dosahujeme nejvyšších úrovní odstranění sazí u filtrů pevných částic a mikročástic z katalyzátorů.
  od 300,- // běžná cena 3h // čas dodání
  Naše technologie umožňují provést vyčištění i nejmodernějších vstřikovacích systému typu piezo nebo vysokotlakých common rail.
  V naší dílně provedeme demontáž a montáž vstřiků i EGR.
  500 // běžná cena 5h // čas dodání
  Velmi účinné a přitom šetrné nejen automobilových dílů. Poradí si s usazeninami v každém i jinak nedostupném místě. Ultrazvukové čištění nebízíme pro předměty do velikosti 29x15x12 (šxdxv).
  od 350,- // běžná cena 2h // čas dodání
  Moderní způsoby detekce i toho nejmenšího úniku. Kompletní čištění a dezinfekce okruhu chlazení. Údržba kompresoru - prodej a výměna.
  od 800,- // běžná cena 3h // čas dodání
  Snížil se výkon vašeho motoru? Máte problémy se zatékáním do interiéru vozidla nebo zvýšeným pronikáním hluku? Potřebujete vyhledat prasklinu výfuku? Pak je pro vás řešením naše služba vyhledání úniků a netěsností.