Čištění vstřiků a EGR

  ULTRAZVUKEM I TLAKEM

  Vždy s ohledem na druh ucpávky

  EGR ventil, neboli Exhaust Gas Recirculation, a jeho zanesení způsobuje celou řadu problémů motoru. Jeho vyčištění je okamžitou pomocí. Doporučujeme však hledat také příčinu, kterou je zřídka samotná špatná funkce EGR. Čištění provádíme pomocí detergentů, horké vody za vysokého tlaku a případně ultrazvuku.

  Vstřikovací systém motoru a jeho stabilní funkce je závislá jak na konstrukci spalovacího prostu, tak bohužel i kvality tankovaného paliva a stylu jízdy. Nezřídka tak dochází k “ucpání vstřiků”, které neplní svou funkci na 100% a již drobná změna v dávkování zápalné směsi může vést k abnormalitám řídící jednotky a chodu celého motoru. Čistíme vstřiky všech typů a vždy používáme metodu, které nejlépe vyhovuje konstrukci a druhu znečištění konkrétní trysky.

  • Šetrný postup kontroly i čištění
  • Ekologicky šetrné přípravky
  • Kontrola výsledku

  Nejmodernější přístroj, kterým provádíme ultrazvukové čištění autodílů, využívá vysoké zvukové frekvence emitované při nadstandardně vysokém akustickém tlaku. Tím dosahuje účinnějšího odstranění i silných nánosů znečištění nebo nánosů obsahující nanočástice.

  CENÍK ČIŠTĚNÍ VSTŘIKŮ A EGR

  Typ dílu bez DPH s DPH
  EGR ventil 1570 1900
  vícebodová MPI 278 330
  přímý GDI 331 400
  piezo/common rail 430 520
  LPG/CNG 314 380
  ostatní 289 350

  3301.900

  EGR, jehož funkce je omezena zanesením či ucpáním vyčistíme a obnovíme jeho spolehlivou funkci. Čistíme ekologicky a s protokolem o provedené práci.

  Zrušit výběr
  Katalogové číslo: - Kategorie:

  Popis

  EGR, jehož funkce je omezena zanesením či ucpáním vyčistíme a obnovíme jeho spolehlivou funkci. Čistíme ekologicky a s protokolem o provedené práci.

  VÝSLEDKY OKAMŽITĚ

  Online Vás informujeme o stavu zakázky a výsledku renovace

  Z NAŠÍ DALŠÍ NABÍDKY

  od 4500 // ZÁKLADNÍ CENA 24h // ČAS DOKONČENÍ
  Provádíme moderním způsobem pomocí vysokého tlaku horké vody při současném použité ekologicky nezávadných aditiv na bázi enzymů. Díky této certifikované metodě dosahujeme nejvyšších úrovní odstranění sazí u filtrů pevných částic a mikročástic z katalyzátorů.
  od 9500,- // ZÁKLADNÍ CENA 4h // ČAS DOKONČENÍ
  Ochrání automatickou převodovku před oepotřebením a rizikem náhlého selhání. Snižuje spotřebu paliva a hlučnost.