Hledání úniků a netěsností

  V SÁNÍ MOTORU I VÝFUKOVÉM SYSTÉMU

  Bez rizika poškození povrchů

  Vyhledání netěsností provádíme profesionálním přístrojem firmy JBM, který generuje dostatečné množství kouře pro detekci i velmi malých úniků v jinach nedostupných oblastech. Tato metoda je ideální pro hledání netěsnosti sání motoru, úniků v oblasti napojení turbosání nebo pro vyhledání praskliny výfuku.

  Při hledání úniku nehrozí poškození vnitřních povrchů hadic, trubek i komponent automobilu, protože k vyvíjení kouře používáme látku, která nezanechává rezidua, která způsobují degradaci citlivých povrchů. Provedená analýza je tam pro vaše auto zcela bezpečná.

  • Netěsnosti sání motoru
  • Netěsnosti hadic turba
  • Poškození (díry) výfukového systému

  CENÍK DETEKCE ÚNIKU

  OBJEM MOTORU BEZ DPH S DPH
  osobní vozidla 661 800
  nákladní vozidla + stroje 909 1100

  8001.100

  Vyhledání netěsnosti na sání motoru, hadicích přívodu turba, v těsnění interiéru nebo výfukovém systému. Profesionálním přístrojem, který nezpůsobuje degradaci citlivých povrchů a těsnění.

  Zrušit výběr
  Katalogové číslo: - Kategorie:

  Popis

  Vyhledání netěsnosti na sání motoru, hadicích přívodu turba, v těsnění interiéru nebo výfukovém systému. Profesionálním přístrojem, který nezpůsobuje degradaci citlivých povrchů a těsnění.

  PROTOKOL O VÝSLEDKU DIAGNOSTIKY

  Je u nás běžnou a nedílnou součástí služby.

  DÁLE DOPORUČUJEME

  Profesionální služby autoservisům

  od 4500 // ZÁKLADNÍ CENA 24h // ČAS DOKONČENÍ
  Provádíme moderním způsobem pomocí vysokého tlaku horké vody při současném použité ekologicky nezávadných aditiv na bázi enzymů. Díky této certifikované metodě dosahujeme nejvyšších úrovní odstranění sazí u filtrů pevných částic a mikročástic z katalyzátorů.
  500 // ZÁKLADNÍ CENA 5h // ČAS DOKONČENÍ
  Velmi účinné a přitom šetrné nejen automobilových dílů. Poradí si s usazeninami v každém i jinak nedostupném místě. Ultrazvukové čištění nebízíme pro předměty do velikosti 29x15x12 (šxdxv).