Revize a údržba klimatizace

  S DETEKCÍ ÚNIKU DUSÍKEM

  Ojedinělá technologie s TOP výsledky

  Provádíme čištění, doplňování, údržbu klimatizačních okruhů vozidel. Detekujeme úniky bezkonkurenční metodou detekce dusíkem. Doplňujeme chladivo R134a (1,1,1,2-tetrafluorethan) i moderní R1234y (2,3,3,3-tetrafluorpropen).

  Detekce úniku chladiva klimatizace dusíkem a detekčním přístrojem. Narozdíl od běžně prováděné detekce úniku pomocí fosforeskujícího barviva je dusíková metoda přesnější a dokáže odhalit mikroskopické trhliny, které jsou nejčastější příčinou pomalého, ale trvalého úniku chladiva.

  Servisy, které nedisponují touto detekční metodou tak zákazníkům nahrazují těsnění, doplňují chladivo a zákazník platí a platí, bez vědomí, že v okruhu je velmi malá prasklina, díky které nejen chladivo uniká, ale do chladícího okruhu se dostává běžný vzduch, který způsobuje degradaci jeho vnitřních částí i kompresoru, což může vést k jeho zadření.

  Při každém zásahu provádíme také čištění oleje v chladícím okruhu, který je přímo odpovědný za správnou činnost kompresoru a odstraňujeme špony a nečistoty z chladícího okruhu klimatizace. Nedostatek oleje nebo jeho absence nevyhnutelně vedou k zadření kompresoru a jsou jeho hlavní příčinou.

  • Doplnění chladiva klimatizace
  • Čištění a doplnění oleje kompresoru
  • Detekce úniku dusíkem

  CENÍK ÚDRŽBY KLIMATIZACE

  OBJEM MOTORU BEZ DPH S DPH
  plnění klimatizace 744 900
  chladivo R1234y - 1g 5,80 7
  chladivo R134a 2,6 3,15
  kontrola těsnosti 289 350
  ozonizer - vzduchotechnika 330 399
  strojní čištění kompletního okruhu 1798 2176

  EXPRESS SERVIS 24

  Služby provádíme nejpozději do 24 hodin

  Z NAŠÍ DALŠÍ NABÍDKY

  Profesionálních služeb za dostupné ceny

  od 800,- // ZÁKLADNÍ CENA 3h // ČAS DOKONČENÍ
  Snížil se výkon vašeho motoru? Máte problémy se zatékáním do interiéru vozidla nebo zvýšeným pronikáním hluku? Potřebujete vyhledat prasklinu výfuku? Pak je pro vás řešením naše služba vyhledání úniků a netěsností.
  od 300,- // ZÁKLADNÍ CENA 3h // ČAS DOKONČENÍ
  Naše technologie umožňují provést vyčištění i nejmodernějších vstřikovacích systému typu piezo nebo vysokotlakých common rail.
  V naší dílně provedeme demontáž a montáž vstřiků i EGR.