Revize a údržba klimatizace

  S DETEKCÍ ÚNIKU DUSÍKEM

  Ojedinělá technologie s TOP výsledky

  Provádíme čištění, doplňování, údržbu klimatizačních okruhů vozidel. Detekujeme úniky bezkonkurenční metodou detekce dusíkem. Doplňujeme chladivo R134a (1,1,1,2-tetrafluorethan) i moderní R1234y (2,3,3,3-tetrafluorpropen).

  Detekce úniku chladiva klimatizace dusíkem a detekčním přístrojem. Narozdíl od běžně prováděné detekce úniku pomocí fosforeskujícího barviva je dusíková metoda přesnější a dokáže odhalit mikroskopické trhliny, které jsou nejčastější příčinou pomalého, ale trvalého úniku chladiva.

  Servisy, které nedisponují touto detekční metodou tak zákazníkům nahrazují těsnění, doplňují chladivo a zákazník platí a platí, bez vědomí, že v okruhu je velmi malá prasklina, díky které nejen chladivo uniká, ale do chladícího okruhu se dostává běžný vzduch, který způsobuje degradaci jeho vnitřních částí i kompresoru, což může vést k jeho zadření.

  Při každém zásahu provádíme také čištění oleje v chladícím okruhu, který je přímo odpovědný za správnou činnost kompresoru a odstraňujeme špony a nečistoty z chladícího okruhu klimatizace. Nedostatek oleje nebo jeho absence nevyhnutelně vedou k zadření kompresoru a jsou jeho hlavní příčinou.

  • Doplnění chladiva klimatizace
  • Čištění a doplnění oleje kompresoru
  • Detekce úniku dusíkem

  CENÍK ÚDRŽBY KLIMATIZACE

  OBJEM MOTORU BEZ DPH S DPH
  plnění klimatizace 744 900
  chladivo R1234y - 1g 5,80 7
  chladivo R134a 2,6 3,15
  kontrola těsnosti 289 350
  ozonizer - vzduchotechnika 330 399
  strojní čištění kompletního okruhu 1798 2176

  EXPRESS SERVIS 24

  Služby provádíme nejpozději do 24 hodin

  Z NAŠÍ DALŠÍ NABÍDKY

  Profesionálních služeb za dostupné ceny

  od 9500,- // ZÁKLADNÍ CENA 4h // ČAS DOKONČENÍ
  Ochrání automatickou převodovku před oepotřebením a rizikem náhlého selhání. Snižuje spotřebu paliva a hlučnost.
  500 // ZÁKLADNÍ CENA 5h // ČAS DOKONČENÍ
  Velmi účinné a přitom šetrné nejen automobilových dílů. Poradí si s usazeninami v každém i jinak nedostupném místě. Ultrazvukové čištění nebízíme pro předměty do velikosti 29x15x12 (šxdxv).