Dekarbonizace motoru

  ÚČINNÉ ŘEŠENÍ MNOHA PROBLÉMŮ MOTORU

  Snižuje spotřebu, zvyšuje výkon, napravuje emise

  Mnoho problémů prakticky všech typů motorů je zanášení usazeninami uhlíku, jinak řečeno karbonizace.  Ta je spojena především s motory přímostřikovými zážehovými, ale problematické jsou všechny diesely a možná ještě více vykazují problémy motory benzínové s nepřímým vstřikem, zejména první generace takových agregátů.

  Karbon se usazuje prakticky ve všech prostorech motoru. Postiženy jsou vstřiky, samozřejmě samotná spalovací komora, ale také písty.

  Proč vlastně k usazování karbonu dochází? Na vině je zejména motorový olej, který v kombinaci s často ne moc dobrým teplotním managementem motorů trpí nadměrnou teplotou a vytváří látky, které nejsou pro motor příznivé. To nakonec vede ke vzniku karbonových usazenin, se kterými si již motor sám neporadí. Usazeniny nejen že snižují výkon motoru tím, že tryska nerovnoměrně rozprašuje a ostatní komponenty neplní svou funkci řádně, ale často vede také ke zvýšení emisí a to tak, že vozidlo neprojde kontrolu při pravidelné STK.

  Pomocí provedení dekarbonizace dosáhnete lepšího a vyrovnanějšího chodu motoru, často přímo uslyšíte změnu. Také tah motoru bude silnější a samozřejmě projdete emisemi. Motor vašeho vozu vám poděkuje a značně tak prodloužíte jeho reálnou životnost.

  Dekarbonizace je poměrně opomíjená, ale velmi důležitá a účinná prevence i léčba mnoha potíží vašeho motoru.

  CENÍK ÚDRŽBY KLIMATIZACE

  OBJEM MOTORU BEZ DPH S DPH
  do 1000ccm 1652 1999
  do 1999ccm 2149 2600
  do 2999ccm 2479 2999
  do 4999ccm 3305 3999
  do 5999ccm 3801 4599
  • Čištění kompletního prostoru motoru
  • Snížení emisí
  • Zvýšení účinnosti motoru
  • Snížení hlučnosti motoru - optimalizace chodu

  EXPRESS SERVIS 24

  Služby provádíme nejpozději do 24 hodin

  Z NAŠÍ DALŠÍ NABÍDKY

  Profesionálních služeb za dostupné ceny

  Provádíme autoservis vozů všch značek. Jsme autorizovaný servis s vysokou kvalitou prováděné práce, kterou můžete mít za velmi dobrou cenu. Nabízíme také kompletní služby pneuservisu. Prodáváme také originální i alternativní autodíly za velmi dobré ceny.
  500 // ZÁKLADNÍ CENA 5h // ČAS DOKONČENÍ
  Velmi účinné a přitom šetrné nejen automobilových dílů. Poradí si s usazeninami v každém i jinak nedostupném místě. Ultrazvukové čištění nebízíme pro předměty do velikosti 29x15x12 (šxdxv).